InSinkErator
Stierka

Univerzálna stierka do drvičov

Použitie: Všestranná stierka vhodná nielen na používanie pri modeloch značky InSinkErator.

Popis produktu

Univerzálna stierka do drvičov.

15 / 17 €

Detaily produktu

Tento nástroj je veľmi užitočným doplnkom, ktorý zvýši bezpečnosť a komfort pri používaní drviča odpadu. Pri používaní Mr. Scrappy už nie je potrebné, aby vaše ruky prichádzali do kontaktu s mnohokrát nepríjemnými zbytkami potravín. Ak nechcete pri zhrňovaní odpadu do drviča prísť do kontaktu s drveným sortimentom a ani s vodou, potom je táto stierka výbornou voľbou.

  • Stierka: ľahko zrhnie zbytky jedla z taniera, panvice a ostatného riadu.
  • Posunovač: bezpečene pretlačí zvyšky jedla cez manžetu do komory drviča.
  • Sitko: zabráni nechcenému prepadnutiu príboru do drviacej komory a zároveň umožní odtok vody z drezu do odpadového potrubia.
  • Poznámka: samostatná zátka, ktorá umožňuje upchatie odtoku, teda môžete napustiť vaničku drezu, je súčasťou každého modelu drviča.
  • UPOZORNENIE: Mr. Scrappy je primárne určená pre drviče s hrdlom E-Z Mount - drviče EcoMaster Plus, Waste King, Bone Crusher, Waste Maid a pod. Pri týchto drvičoch perfektne tesní a ani pri plnom zasunutí do hrdla se nedostane do kontaktu s drtiacimi lopatkami.
  • Mr. Scrappy je možné použiť aj pre zhrňovanie zbytkov u drvičov s hrdlom 3-Bolt Mount (InSinkErator, EcoMaster EVO3), zátka však nebude tesniť a u menších modelov (EcoMaster Economy a EcoMaster Standard) môže siahať až k drtiacim lopatkám.
Výrobca: N/A